Menu
Promocje
PASEK SKÓRZANY DUKE VP 258
PASEK SKÓRZANY DUKE VP 258

33,00 zł

Cena regularna: 99,00 zł

Najniższa cena: 99,00 zł

26,83 zł

Cena regularna: 80,49 zł

Najniższa cena: 80,49 zł
szt.
Producenci
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Bezpiecznie jak w banku

 

Bezpieczne zakupy poprzez protokół EV SSL

Wiarygodny sklep i firma w internecie

Logo EV SSLZnalezienie korzystnej oferty to podstawa udanych zakupów w internecie. Nie mniej ważna jest również pewność, że sprzedawca jest godny zaufania, a transakcja dokonywana za pośrednictwem jego witryny internetowej będzie odpowiednio zabezpieczona.

Mając na uwadze obawy Klientów przed "elektronicznymi zakupami" poddaliśmy się najbardziej rozszerzonej procedurze certyfikacji, dokładnie takiej samej, jaką stosuje więszkość banków i instytucji finansowych. W trybie drobiazgowej weryfikacji uzyskaliśmy, jako jeden z niewielu sklepów internetowych na polskim rynku, certyfikat typu Extended Validation (EV SSL), który daje Klientom pewność, iż nasza firma istnieje, jest właścicielem domeny Pen.pl, ma siedzibę w Warszawie a połączenia internetowe (transakcje finansowe oraz dane klientów) z naszą witryną zabezpieczone są wysokim poziomem szyfrowania (256-bitowe klucze).

Czym różni się certyfikat EV SSL od tradycyjnego certyfikatu SSL i jak podnosi bezpieczeństwo?

Certyfikat EV SSL jest łatwo rozpoznawalny w przeglądarce internetowej. Jego obecność zdradza zielony pasek adresu w aktualnie stosowanych przeglądarkach internetowych (np. Internet Explorer 7, Firefox 3, Opera 9.5 lub wyższych).

PasekDukePen
Dodatkowo udostępnia informacje o właścicielu domeny. Jednak aby tak się stało, podmiot występujący o wystawienie certyfikatu musi przejść skomplikowany proces uzyskania. W jego trakcie bardzo dokładnie sprawdzane są informacje o podmiocie występującym o jego wystawienie.

Szyfrowane połączenie

Dzięki zastosowaniu 256-bitowego klucza (AES256) i protokołu SSL (Secure Socket Layer v3) zakupy w naszym Sklepie zabezpieczone są szyfrowanym połączeniem dając pewność o poufności przesyłanych danych a tym samym dane osobowe, które gromadzimy zgodnie z zaleceniami GIODO są chronione przed przechwyceniem.

Protokół SSL to efektywne zabezpieczenie, pozwalające na szyfrowanie danych przesyłanych pomiędzy Klientem (przeglądarka internetowa), a sklepem (serwerem sklepu). Dzięki temu zabezpieczeniu nie ma możliwości przechwycenia danych przez osoby trzecie.

Nie każda strona w sklepie jest szyfrowana

Szyfrowanie wpływa na wydajność stron sklepu, a samo oglądanie katalogu produktów nie wymaga przesyłania żadnych poufnych danych, które powinny być chronione dlatego certyfikat EV SSL obejmuje tylko te części witryny, w których następuje przekazywane danych osobowych oraz transakcji finansowych. Są to Koszyk, Logowanie, Rejestracja oraz moduł płatności. Dodatkowo Panel Administracyjny, z którego korzystają pracownicy sklepu, jest zabezpieczony szyfrowanym połączeniem.

Jeżeli masz Internet Explorer 7, Firefox 3, Opera 9.5 (lub wyższa wersja) zobacz jak nasza strona sygnalizuje szyfrowanie EV SSL w pasku Twojej przeglądarki

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl