Paczkomaty

 -----------------------

 

Zamówienia z naszego

sklepu dostarczają:

 

Paczkomaty

Przelew 12,5 zł

 

Kurier DHL

Przelew 14,5 zł

Pobranie 18 zł

 

Poczta Polska

paczka pocztowa

Przelew 14,50 zł

 

Poczta Polska

Pocztex 48

Przelew 16 zł

Pobranie 18 zł

 

Powyższe ceny przesyłek dotyczą obszaru Polski.

 

Więcej informacji >>

   --------------------------

 

  •     Szyfrowane transakcje
  •     Szyfrowane dane
 

EV SSl

   Jako jeden z niewielu sklepów

   internetowych na polskim rynku

   uzyskaliśmy certyfikat typu

   Extended Validation (EV SSL),

 

    czytaj więcej>>

 

   --------------------------

  

  Certyfikat Rzetelna Firma

O marce


Marka Duke

Logo DukeKażda historia ma swój początek. Historia marki Duke to ponad 200 lat  tradycji. Zarejestrowana 1809 roku w Niemczech przez długie lata XX wieku nie funkcjonowała by w 1988 przeżyć triumfalny powrót. Reaktywowana przez firmę G. Crown Fountain Pen Co Ltd przeżywa dziś dynamiczny rozwój. Łączy jakość oraz niespotykane wzornictwo. Nieustannie poszukuje przełomowych rozwiązań zdobywając uznanie klientów na całym świecie. W chwili obecnej marka Duke skupia się przede wszystkim na produkcji piór wiecznych, długopisów, piór kulkowych oraz akcesoriów skórzanych.

DukePenStylistyka produktów Duke to nawiązanie do klasyki piśmiennictwa, to także doskonałe rzemiosło i idealne właściwości piszące. Artykuły piśmienne Duke powstają z najwyższej jakości materiałów. W swoim asortymencie posiada instrumenty piśmienne wykonane z mosiądzu, laki, drewna, skóry, różnego rodzaju minerałów, stali szlachetnej i złota.

Dbałość o właściwą oprawę to znak rozpoznawczy instrumentów piśmienniczych Duke. Pióra oraz długopisy sprzedawane są w wytwornych etui prezentowych. To wielki atut w oczach tych klientów, którzy pragną sprawić komuś wyjątkowy i niebanalny prezent. Filozofia marki to nie tylko produkty dla miłośników luksusowych instrumentów piśmienniczych. Jej celem jest dotrzeć do szerokiego grona odbiorców, którzy pragną cieszyć się produktem wysokiej jakości w rozsądnej cenie.

Marka Duke w Polsce obecna jest od niedawna, mimo to zdążyła już zadomowić się na rodzimym rynku. Pióro wieczne Duke Konfucjusz otrzymało wyróżnienie Gifts 2010 na targach RemaDays w Warszawie w 2010 roku w kategorii Produkty De Luxe. Co warto podkreślić wyróżnione zostało jako jedyne pióro wśród wszystkich prezentowanych. Zaś w 2011 roku Duke sponsorował turniej golfowy w Choszcznie.

Sklep internetowy Shoper.pl